Laisvė rokenrolui

2017 m. balandį Lietuvoje buvo paskelbtos siūlomos priimti įstatymų pataisos, uždraudžiančios prekybą alkoholiu masiniuose renginiuose, lauko kavinėse. Reaguodami į siūlomas pataisas, festivalių organizatoriai, sporto ir muzikos atstovai, barų savininkai susivienijo siekdami garsiai pasakyti – siūlomi Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimų projektai yra paruošti chaotiškai, neatsižvelgiant į būsimus nuostolius valstybės ekonomikai, kultūrai ir sportui, darbo rinkai ir šalies įvaizdžiui tarptautinėse rinkose.

Siekiant užkirsti kelią pertekliniam alkoholio prekybos reguliavimui atviruose muzikos renginiuose įkurta iniciatyva „Laisvė Rokenrolui“ (70 organizatorių, muzikos, kultūros ir sporto festivalių), prašanti valdžios ne drausti, o leisti spręsti patiems. Surengtas taikus protesto koncertas prie Seimo #laisverokenrolui su populiariausiais šalies atlikėjais ir visuomenės veikėjais, pasisakančiais prieš siūlomus draudimus ir laisvės ribojimus, surengti palaikymo koncertai Kaune bei įvairiuose Vilniaus baruose.

Kampanija pripažinta tarptautiniuose apdovanojimuose: geriausia metų komunikacijos kampanija Baltijos šalyse (SABRE Awards 2018).

Klientas
Lietuvos festivalių aljansas, 2017