Naujos „Hollister Incorporated“ gamyklos Kaune atidarymas​

2017-aisiais JAV sveikatos priežiūros produktų gamintoja „Hollister Incorporated“ paskelbė pradedanti Lietuvoje statyti 50 milijonų vertės eurų gamyklą, kurioje žadėjo sukurti bent 300 darbo vietų. 2019 m. rudenį pradėtas planuoti oficialus gamyklos atidarymas – ji turėjo atsidaryti Kaune, Laisvojoje ekonominėje zonoje, kur veikia tokie pramonės gigantai kaip „Hella“, „Vičiūnai Group“, „Continental“.

Agentūros užduotis – patraukti žiniasklaidos dėmesį ir užtikrinti, kad „Hollister“ vardas būtų matomas plačiai, o pati gamykla galiausiai įsitvirtintų kaip patrauklus darbdavys ir stiprus investuotojas, Lietuvoje kuriantis ilgalaikius planus.

„Hollister Lietuva“ atidarymo renginio metu ir po to užmezgė tvirtus ryšius su šalies ir vietos valdžia. Žinia apie naujos gamyklos startą buvo TOP naujiena daugelyje šalies žiniasklaidos kanalų. Žinia apie naują „Hollister Incorporated“ gamyklą Lietuvoje ir kitose įmonei svarbiose šalyse nuskambėjo 167-iuose žiniasklaidos kanaluose, buvo parodyta daugiau nei 100 mln. kartų, o įrašai socialiniuose tinkluose buvo pamatyti daugiau nei 60 tūkst. kartų.

Klientas
Hollister Incorporated, 2019